«HYVA.com.ua» Онлайн-магазин гидрооборудования в Украине
ул. Л. Украинки, 21 Ровенская обл. г. Острог
+380977462274

Оплата і доставка

Способи доставки:

Самовивіз

Ви зможете самостійно забрати замовлення з нашого магазину, розташованого за адресою: Рівненська обл. м. Острог вул. Лесі Українки 21

«Нова Пошта»

За допомогою доставки «Нова пошта», Ви можете отримати товар навіть у найвіддаленіших куточках України. В середньому доставка займає 1-3 дні, під час замовлення наші менеджери узгодять з Вами дату доставки товару перед відправкою товару. Звертаємо Вашу увагу на те, що вартість доставки однієї одиниці товару може змінюватись в залежності від ваги та габаритів (від 50грн до 4000грн.), точна вартість доставки розрахована на картці товару. Про прибуття замовлення у відділення ви будете повідомлені SMS-повідомленням «Нова Пошта» із зазначенням номера накладної Ваше замовлення безкоштовно зберігатиметься у відділенні протягом 3 робочих днів. Якщо після закінчення цього терміну ви не отримаєте замовлення, товар повернеться продавцю. Адресна доставка «Нова Пошта», за умови оплати замовлення готівкою, на суму понад 50 000 грн. не здійснюється.

«УКРПОШТА»

Доставка у більш ніж 11000 відділень у 29000 населених пунктів України. В середньому доставка займає 2-5 днів.

«Міст Експрес»

За допомогою доставки «Міст Експрес», Ви можете отримати товар навіть у найвіддаленіших куточках України. В середньому, доставка займає 2-5 днів, під час замовлення наші менеджери узгодять з Вами дату доставки перед відправкою товару. Звертаємо Вашу увагу на те, що вартість доставки однієї одиниці товару може змінюватись в залежності від ваги та габаритів (від 50 до 6000грн.), точна вартість доставки розрахована на картці товару. Адресна доставка «Міст Експрес», за умови оплати замовлення готівкою, на суму понад 50 000 грн. не здійснюється.

"САТ"

Перевезення вантажів по Україні від 5 грам до 20 тонн у найкоротші терміни. Мережа підрозділів у 92 містах забезпечує високий рівень сервісу та додаткові послуги для кожного клієнта. Доставка вантажів здійснюється більш ніж у 500 обласних та районних центрів за 24–72 години.

«Делівері»

Швидка доставка по Україні, доступний тариф. Термін доставки від 2 до 5 днів. Повний спектр послуг ( післяплата, кур'єрська доставка, страхування вантажу тощо)

«Ін-Тайм»

Доставка посилок, вантажів, палет та листів по Україні. Термін доставки від 2х до 5ти днів. Доступні тарифи, повний спектр послуг ( післяплата, кур'єрська доставка, страхування вантажу тощо)

"Gunsel"

У компанії немає обмежень в обсязі, вазі та кількості багажу. На сьогодні вона обслуговує понад 60 найбільших міст України. Філії налічують майже 100 відділень. Оперативна робота та висококласний транспорт дозволять доставити ваш вантаж по Україні за 24-48 годин.

Способи оплати:

Онлайн-оплата карткою Visa/Mastercard через LiqPay Готівкою при отриманні

Повернення та обмін

Повернення та обмін товарів нашого інтернет магазину провадиться згідно із Законом України "Про захист прав споживачів". Відповідно до статті 9 Закону України "Про захист прав споживачів", споживач має право обміняти непродовольчий товар належної якості на аналогічний у продавця, у якого він був придбаний, якщо товар не задовольнив його за формою, габаритами, фасоном, кольором, розміром або з інших причин і може бути ним використаний за призначенням. Покупець має право на обмін товару належної якості протягом 14 днів, не рахуючи дня покупки, якщо більш тривалий термін не оголошений продавцем. Обмін товару належної якості проводиться, якщо він не використовувався і якщо його товарний вигляд, споживчі властивості, пломби, ярлики, а також розрахунковий документ, виданий споживачеві разом з проданим товаром. Якщо немає аналогічного товару на заміну, покупець має право вибору, а саме: придбати будь-які інші товари з наявного асортименту з відповідним перерахунком вартості; розірвати договір та отримати назад гроші у розмірі вартості поверненого товару; здійснити обмін товару на аналогічний при першому надходженні відповідного товару у продаж. При розірванні договору купівлі-продажу розрахунки зі споживачем провадяться виходячи з вартості товару на час його покупки. Гроші, сплачені за товар, повертаються споживачеві в день розірвання договору, а у разі неможливості повернути гроші в день розірвання договору – в інший термін за домовленістю сторін, але не пізніше ніж протягом семи днів.

Служба підтримки клієнтів

Графік роботи з 9.00 до 18.00

  • +38 (067) 685 44 42
  • +38 (098) 481 91 91
Повідомлення відправлено