«HYVA.com.ua» Онлайн-магазин гидрооборудования в Украине
ул. Л. Украинки, 21 Ровенская обл. г. Острог
+380977462274

Гідравліка Gemma на тягач RENAULT B18 (бак алюм.)

Gemma 1450 USD

Комплект гідравліки на тягач RENAULT з коробкою передач B18 

Гідрофікація — процес переобладнання вантажних машин у спеціальний автотранспортний засіб. Установка гідрообладнання істотно розширює можливості Вашого тягача, дозволяючи використовувати його в тій чи іншій сфері. Комплект гідравліки на тягач RENAULT з коробкою передач B18 дає змогу надалі використовувати автомобіль як сміттєвоз, самоскид або будь-якій інший вид спецтехніки.  

У представлений комплект входить:

- шестеренчастий насос (82 л/ хв);
- коробка відбору потужності (В18);
- розподільний клапан (140 л / хв);
- бак гідравлічний (160 л);
- пневматичний пульт управління;
- шланги високого тиску (2 шт.);
- шланг низького тиску (1 шт.);
- трубка пластикова (6 мм);
- швидкознімна муфта.
   
Також передбачено всі необхідні хомути і з'єднання для комплекту. Для виготовлення механізму виробник використав матеріали високої якості. Це забезпечує низький коефіцієнт зносу всіх елементів гідравлічної системи і тривалий термін служби. Агрегат працюватиме протягом декількох років без технічного обслуговування і заміни комплектуючих, ідеально підходить для тривалої експлуатації.

Наша компанія пропонує якісні комплектуючі надійних фірм-виробників — Binotto, Aber, Hyva, Hiposan, Gemma та ін. На сайті представлені функціональні комплекти гідравліки, що складаються з повного набору компонентів, а також окремі деталі. Новий комплект гідрообладнання прослужить набагато довше, ніж деталь б/у. Зупинивши вибір на невикористаній раніше гідравліці, Ви купуєте товар з більш тривалим терміном експлуатації і максимальною працездатністю. На випадок несправностей передбачена гарантія. Всі деталі сертифіковані і проходять попередню перевірку.

Доставка замовлень здійснюється по Києву і в інші міста України. 

Дивіться також