«HYVA.com.ua» Онлайн-магазин гидрооборудования в Украине
ул. Л. Украинки, 21 Ровенская обл. г. Острог
+380977462274

Гарантія та повернення

Гарантія на комплектуючі гідравлічного обладнання діє за наявності наступних заповнених документів:

- касовий чек, що підтверджує покупку;
 Справжній гарантійний талон.

Втрата гарантійного талону або касового чека позбавляє гарантії. Комплектуючі, що вимагають перевірки та обслуговування/ремонту, повинні доставлятися продавцю за рахунок покупця.

Терміни гарантії:

Гарантійний термін – 12 місяців, Вказані терміни відраховуються з дня продажу. Термін усунення дефекту виробу продавцем – 14 календарних днів з моменту отримання дефектного обладнання.

Умови:

Гарантійне обслуговування здійснюється лише за відсутності слідів самостійного попереднього ремонту. Продавець гарантує справність виробу та відсутність виробничих дефектів на момент продажу. Протягом гарантійного терміну виробу споживач у разі виявлення недоліків (відхилення від вимог нормативних документів) має право на безкоштовний ремонт або заміну виробу відповідно до вимог чинного законодавства України про захист прав споживачів. Якщо протягом гарантійного терміну виріб експлуатувався з порушенням правил, викладених в експлуатаційному документі та в цьому гарантійному талоні або споживач не виконував рекомендацій продавця, ремонт проводиться за рахунок споживача.

Гарантія не поширюється на:

(1) Пошкодження, що виникли внаслідок природного зносу обладнання;
(2) Дефекти та пошкодження обладнання, що виникли внаслідок неправильної експлуатації
(3) Пошкодження, що виникли в результаті самостійного розбирання, ремонту, внесення змін та модифікацій;
(4) Пошкодження, що виникли внаслідок неправильного, грубого, недбалого поводження або нещасного випадку, як би це не сталося;
(5) Дефекти або пошкодження, що виникли внаслідок неправильної перевірки, експлуатації, ремонту або будь-яких доробок та модифікацій;
(6) Дефекти або пошкодження, що виникли через попадання бруду, води, такі як корозія та окиснення, а також при використанні неякісної гідравлічної олії;
(7) Подряпини або пошкодження поверхонь та інших зовнішніх частин, що виникли в процесі експлуатації.

Гарантія буде вважатися анульованою та недійсною в будь-якому з наступних випадків:

(1) якщо серійний номер або заводська пломба пошкоджені або відсутні;
(2) якщо терміни, зазначені в цьому талоні, будуть змінені будь-яким чином без попередньої письмової згоди продавця. У разі звернення до Продавця після закінчення терміну гарантійного терміну виробу ремонт для користувача здійснюється платно. Продавець не бере на себе жодних інших зобов'язань, крім викладених у цій гарантії; Гарантійна інформація, параметри та характеристики продукції можуть змінюватися за погодженням із виробником та Продавцем. Серійні номери виробів, на які поширюється гарантія: Дата продажу:
Продавець:
Покупець:

ГАРАНТИЯ НЕ РАСПРОСТРАНЯЕТСЯ НА СЛУЧАИ, В РЕЗУЛЬТАТЕ КОТОРЫХ ЕСТЬ МЕХАНИЧЕСКИЕ ПОВРЕЖДЕНИЯ: ПОВРЕЖДЕНИЯ КОРПУСА НАСОСА, ПОВРЕЖДЕНИЯ КОРПУСА РАСПРЕДЕЛИТЕЛЬНЫЕ КЛАПАНЫ, ВАЛА, КОРОБКИ ОТБОРА МОЩНОСТИ И ДРУГИХ КОМПЛЕКТУЮЩИХ ГИДРАВЛИЧЕСКОЙ СИСТЕМЫ.

Гарантія не поширюється на пошкодження в результаті яких є неправильний, самостійний монтаж.

Служба підтримки клієнтів

Графік роботи з 9.00 до 18.00

  • +38 (067) 685 44 42
  • +38 (098) 481 91 91
Повідомлення відправлено